Metr Kwadrat Studio

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą skupioną na najnowszych trendach na rynku. W naszej pracy najważniejsza jest znakomita relacja z klientem. Charakteryzuje nas otwartość w rozmowie i pomysłach, długofalowy i przyjacielski kontakt z klientem.

Działamy w szeroko pojętej branży projektowej. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz prywatnych i publicznych. Działamy kreatywnie od pierwszego centymetra naszego projektu! Jesteśmy specjalistami od fotografii, co potwierdzają liczne certyfikaty. Fotografia nieruchomości oraz fotografia okolicznościowa to nasz konik! Swoje umiejętności fotograficzne rozwijamy w dynamicznym tempie. Rozszerzyliśmy swoją działalność o usługi wykonania spacerów wirtualnych oraz fotografię i filmowanie z drona. Zależy nam na kompleksowym wykonaniu swoich usług. Wnętrza to nasza specjalność - projektujemy przestrzenie od zera ale również szykujemy nieruchomości do sprzedaży dzięki magii home stagingu. Dzięki nam Twoja nieruchomość zyska na wartości, pozyskasz więcej klientów oraz szybciej dokonasz transakcji sprzedaży!

Nasze usługi są bogate, bo nie lubimy ograniczeń. Praca jest naszą pasją i każde zadanie wykonujemy z satysfakcją! Serdecznie zapraszamy!

0
Zadowolonych klientów
0
Zrealizowanych projektów
0
Sesji fotograficznych