Projektowanie wnętrz

Wsłuchujemy się w potrzeby, kreujemy indywidualne rozwiązania. Korzystając z posiadanej wiedzy, bazując na kreatywności i bogatej w różne doświadczenia realizacyjne praktyce tworzymy wyjątkowe projekty wnętrz. Ich unikalny charakter wynika z pełnej personalizacji. Każdą aranżację tworzymy w oparciu o indywidualne ustalenia z Inwestorem. Projektowanie wnętrz rozumiemy jako proces, w którym my, projektanci i architekci wnętrz możemy zaproponować znacznie więcej niż tylko kreację funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni. Staramy się nadawać tworzonym przestrzeniom unikalny klimat, kreować intymną przestrzeń, miejsce dla Ciebie.

Home staging

Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Techniki home stagingu opierają się na marketingu. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania". Nieruchomość przygotowana do sprzedaży (wynajmu) staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców. Home Staging jest potrzebny szczególnie w nieruchomościach, gdzie przychodzi wielu potencjalnych kupujących i żaden nie decyduje się na zakup. Oznacza to, że zachęciła ich oferta i dobra cena, jednak zniechęca sama nieruchomość.

Fotografia nieruchomości

Podchodząc profesjonalnie do klienta oraz jego nieruchomości proponujemy Państwu usługę profesjonalnej fotografii nieruchomości. Specjalistyczne kadry wykonane najwyższej jakości sprzętem fotograficznym ukazują piękno i potencjał wnętrza. To właśnie my jesteśmy w stanie wydobyć wszystkie zalety danej nieruchomości. Współpracujemy z biurami nieruchomości, klientami prywatnymi oraz portalami internetowymi, którzy zajmują się sprzedażą nieruchomości. Pomagamy im w uzyskaniu efektu 'wow'. Co za tym idzie? Szerszy zakres w pozyskaniu klientów oraz szybsza sprzedaż. Zaufaj nam, a stworzymy dla Ciebie wyjątkową ofertę sprzedażową lub promocyjną Twojego lokalu.

Fotografia okolicznościowa

Wyjątkowe i niezapomniane kadry to nasza specjalność! Cenimy sobie wysoką jakość naszych usług, dlatego otworzyliśmy w naszej firmie dział specjalizujący się w fotografii okolicznościowej. Indywidualne podejście do klienta i przyjacielskie relacje z każdym z nich pozwoliły nam na zbudowanie szerokiego portfolio, które zawiera: - fotografię dziecięcą, - fotografię weselną i narzeczeńską, - fotografię artystczną i portret, - fotografię biznesową, Jesteśmy z Wami w najważniejszych momentach Waszego życia i uwieczniamy je na przepięknych fotografiach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Projektowanie graficzne

Kompleksowe projektowanie jest naszą wielką zaletą! Nasza kreatywność pozwala nam na stworzenie projektów, którymi mogą Państwo identyfikować się na rynku. Dobra reklama to podstawa działania każdej firmy. Możemy zaproponować Państwu stworzenie identyfikacji wizualnej, która będzie oryginalna, nietuzinkowa i wyróżniająca się na tle innych firm. Nasza usługa projektowania graficznego zawiera projekty stron www, logotypów, wizytówek, ulotek, naklejek na samochody i witryny, bannerów reklamowych, broszur i wielu artykułów promujących Waszą firmę i działania.

Tworzenie stron internetowych

Nowością w naszej firmie jest dział M2web. Kreujemy piękno widziane w internecie. Dobrze zaprojektowana strona internetowa jest Twoją najlepszą wizytówką! Nasze umiejętności w tworzeniu stron www zostały docenione przez wielu klientów. Chcesz pochwalić się swoją pracą, umieścić informacje na temat swojej działalności, aktualizować najświeższe informacje i trafić do szerokiego grona odbiorców? Jesteśmy gotowi, żeby pomóc! Stworzymy stronę internetową w 100% identyfikującą się z Tobą i Twoją firmą - spójną z tematyką Twoich działań. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Dokumentacja fotograficzna prac budowlanych

Inwentaryzacja fotograficzna przestrzeni projektowanej realizowana jest przez wyspecjalizowanych operatorów bezzałogowych statków powietrznych. Specjalizujemy się w wykonywaniu fotografii dróg krajowych, elementów infrastruktury, ośrodków urbanizacyjnych, nieruchomości oraz zajmujemy się szczegółową fotografią postępów budowalnych. Umiejętności oraz wysokiej jakości sprzęt pozwala nam na wykonywanie zdjęć oraz filmów z różnych wysokości oraz z poziomu lądu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.